REKLAMA

Burmistrz Kudowy-Zdroju do mieszkańców

Publikujemy komunikat burmistrz Anety Potocznej w związku z kolejnymi potwierdzonymi na terenie gminy przypadkami koronawirusa.

Szanowni mieszkańcy informuję, że w związku z kolejnymi potwierdzonymi na terenie gminy przypadkami koronawirusa (10 przypadków na dzień 2 kwietnia), jako Burmistrz Miasta Kudowa-Zdrój prowadzę intensywne działania w celu przyspieszenia diagnostyki i ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby.

Jestem w stałym kontakcie ze Starostą Powiatu Kłodzkiego, aby na bieżąco monitorować stan zagrożenia i przekazywać aktualne informacje. Od kilku dni wraz z włodarzami gmin Ziemi Kłodzkiej oraz Starostą Maciejem Awiżeniem staramy się o zwiększenie częstotliwości badań w celu wykrycia nosicieli wirusa COVID-19, jednak jednostką decyzyjną w tej kwestii jest Wojewoda Dolnośląski, który jest przedstawicielem strony rządowej.

Zaapelowałam do Wojewody o jak najszybsze przeprowadzenie testów w Kudowie, w której jest największe ognisko zarażeń na Ziemi Kłodzkiej. Opieszałość w badaniach może doprowadzić do lawinowej zachorowalności i zagrożeniu zdrowia i życia mieszkańców.

 
Zwracam się do Was, mieszkańców Kudowy-Zdroju, o przestrzeganie zasad kwarantanny. Unikajmy zgromadzeń powyżej 2 osób. Zostańmy w domach i przestrzegajmy wszystkich ograniczeń. Bądźmy cierpliwi i odpowiedzialni dla dobra nas wszystkich. Jest to bardzo trudny czas dla wszystkich mieszkańców.

Aneta Potoczna

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Burmistrz Kudowy-Zdroju do mieszkańców

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×