REKLAMA

Fajki w owsiance

Tir z lewym dymkiem. Wartość kontrabandy to 4 mln zł.

Pogranicznicy z Jeleniej Góry wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej sprawdzali ciężarówki wjeżdżające do Polski. Poszukiwali osób, które chciały ominąć kontrolę sanitarną. W jednym z wytypowanych tirów znaleźli coś całkiem innego. 35-letni kierowca z powiatu kłodzkiego nie chciał powiedzieć funkcjonariuszom, jaki towar przewozi. Stwierdził jedynie, chyba dla zmyłki, że jedzie z nim na Ukrainę. Pogranicznicy nabrać się nie dali. Po otwarciu naczepy okazało się, że wewnątrz są płatki owsiane z napisami w języku rosyjskim, których termin przydatności do spożycia dawno już minął. To jeszcze bardzie wzbudziło podejrzenia. Okazało się, że za paletami płatków owsianych ukryte były kartony, z papierosami znanej marki bez żadnych znaków akcyzy skarbowej. Po przeliczeniu okazało się, że zatrzymany kłodzczanin próbował przeszmuglować 5,7 mln sztuk papierosów o szacunkowej wartości ponad 4 mln zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Fajki w owsiance

fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Trwa remont mostu nad rzeką Białą Lądecką na drodze powiatowej w Nowym Gierałtowie. w zakres prac remontowych wchodzi odnowienie konstrukcji mostu i podpór oraz dostosowanie dojazdów do mostu. Projekt przewiduje wykonanie nowej konstrukcji przęsła, wykonanie nowej żelbetowej płyty pomostowej, naprawę przyczółków, wykonanie nowej nawierzchni jezdni na obiekcie i na dojazdach do obiektu oraz montaż nowej balustrady stalowej.

Komuś podobały się pelargonie z miejskich donic i kaskad w Lewinie Kłodzkim, że chyba postanowił przenieść je do swojego ogródka czy na swój balkon.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×