REKLAMA

Minister prezesem

Na Dolnym Śląsku wybrano nowe władze Prawa i Sprawiedliwości

Zjazd Okręgowy Prawa i Sprawiedliwości, podczas którego delegaci dokonali wyboru prezesa Zarządu Okręgowego PiS, członków zarządu odbyły się 20 listopada w Szczawnie-Zdroju. Wcześniej Anna Zalewska, minister edukacji, uzyskała rekomendację prezesa Jarosława Kaczyńskiego na tę funkcję. Docenili to delegaci. Aż 155 poparło nową prezes. Tylko 35 osób było przeciw, a 4 wstrzymały się od głosu. Podczas Zjazdu dokonano także wyboru 8 członków zarządu. Mandaty uzyskali: Maciej Badora (Wałbrzych), Jerzy Gierczak (Dzierżoniów), Cezary Kuriata (Wałbrzych), Leszek Niepsuj (Strzegom), Tomasz Nowicki (Lądek-Zdrój), Mirosław Pogoda (Kłodzko), Irena Skibniewska-Kozak (Bielawa), Danuta Woźniak-Łągiewka (Ząbkowice Śląskie). Kłodzcy politycy PiS-u mieli olbrzymie ambicje, ale skończyło się tylko na marzeniach. Z kretesem przegrali Jerzy Dec, rady powiatowy i szef miejskich struktur PiS w Nowej Rudzie oraz były wicestarosta kłodzki Marek Jagódka.

Czytaj więcej w Gazecie Kłodzkiej nr 374

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Minister prezesem

Obrazek użytkownika nowe otwarcie :)
  • nowe otwarcie :)
  • 26-11-2016

Zalewska nie wygrywa wyborów samorządowych w regionie od lat. To tak tytułem podsumowania jej dobrego samopoczucia. :)
Obrazek użytkownika TK
  • TK
  • 27-11-2016

Ania poprze Anie Karolczak na Burmistrza .Zapamiemtaj Anna i Tomasz Karolczak Nowe innowacyjne Klodzko Dobra zmiana.
Obrazek użytkownika TK
  • TK
  • 27-11-2016

Karolczak-sukces

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Policjanci z powiatu kłodzkiego w piątek, 7 sierpnia w godz. 6.00 – 22.00 na drogach powiatu kłodzkiego przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość". Działania mają na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń. Działania będą odbywały się równolegle na drogach przebiegających przez teren województwa dolnośląskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×