REKLAMA

Międzygórze. Parking Pod Skocznią nieczynny

Parking Pod Skocznią od dnia dzisiejszego do odwołania będzie nieczynny

Fot. Nadleśnictwo Międzylesie

Międzygórze. Parking Pod Skocznią nieczynny. Doszło do uszkodzenia mostku. Jak długo nie będzie można korzystać z parkingu?

Międzygórze. To ważny komunikat dla osób, które w najbliższym czasie wybierają się do Międzygórza. Parking Pod Skocznią od dnia dzisiejszego do odwołania będzie nieczynny. Jest to związane z uszkodzeniem mostku, który łączy kompleks parkingów. - Prosimy o dostosowanie się do naszej prośby i pozostawienie samochodów w miejscu bezpiecznym (nie zastawiając drogi dojazdowej dla służb ratunkowych) -apelują pracownicy Nadleśnictwa Międzylesie.

Skąd nazwa parkingów "Pod Skocznią"?

"Pod Skocznią", bo część placu za mostem to zeskok skoczni działającej w 20-leciu międzywojennym. Zbudowany w 2013 r. most powstał w miejscu starej przeprawy na drodze, która w XIX w. i wcześniej była jedyną trasą prowadzącą na Śnieżnik. Na terenie biwakowiska można zobaczyć oryginalne kamienie graniczne z co najmniej połowy XIX w., na których wykute są numery działek leśnych, nazwy tych działek lub nazwy dróg.

CZYTAJ TAKŻE:

<<Do niedawna porzucony i zapomniany zamek od kilku lat odzyskuje swoje piękno. Zobacz film z Zamku Sarny>>

<<Do Nowej Rudy zjechały się prawdziwe gwiazdy! Zobacz film, z którego dowiesz się co unas robią>>

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Międzygórze. Parking Pod Skocznią nieczynny

Kobiecym Okiem: Letnie wydanie naszego magazynu cieszy się dużym zainteresowaniem. Już teraz możesz obejrzeć go w wersji cyfrowej.

W Kłodzku powstała dyskoteka. Dziś nastąpi jej otwarcie. Jak wygląda?

Fot. Canva

Kłodzko: Wczoraj przed północą, dzięki wzorowej obywatelskiej interwencji, zatrzymano kobietę, która “na podwójnym gazie” jechała po alkohol.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×