REKLAMA

Pijany bimbrownik

Miał 2 promile we krwi, 3 litry bimbru w butelkach i cztery 200-litrowe beczki zacieru.

Policjanci z Polanicy-Zdroju rozbili małą bimbrownię. W jednym z budynków jednorodzinnych znaleźli własnoręcznie wykonaną aparaturę do nielegalnej produkcji alkoholu. Były tam też 3 litry wyrobu spirytusowego bez polskich znaków akcyzy, czyli mówiąc wprost bimbru oraz cztery 200-litrowe beczki z... - Panowie policjanci, ja w tych beczkach deszczówkę gromadzę – przekonywał 63-letni bimbrownik, który podczas przeszukania był pijany (2 promile alkoholu). Mundurowi nie dali się nabrać. Po otwarciu okazało się, że w beczkach buzuje zacier. - 63-latek może teraz usłyszeć zarzut nielegalnego wyrobu artykułów alkoholowych, za co grozi kara grzywny lub pozbawienia wolności – informuje Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji. Bimber pędzony podczas epidemii pewnie miał mieć jakąś specjalną nazwę, np. ognista zaraza albo księżycowa kwarantanna.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pijany bimbrownik

fot. KPP Kłodzko

3 promile alkoholu w organizmie miał 33- latek, który kierując rowerem stwarzał zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Wczoraj popołudniu (poniedziałek, 25 maja) na terenie gminy Kłodzko funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który kierował rowerem. Jego zachowanie wskazywało, że jest w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie. Za ten czyn grozi kara aresztu albo grzywny. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

fot. internet

Szczególnie potrzebne są grupy: O Rh-, O Rh+, A Rh-, A Rh+, B Rh-

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×