REKLAMA

Wakacje za bony

foto: pixabay.com

ZUS podliczył. Wyszło, że Dolnoślązacy wykorzystali już 79,5 tys. bonów turystycznych.

Uprawnionych do otrzymania bonu turystycznego jest w naszym województwie prawie 302 tys. osób. Okazuje się, że po bon turystyczny chętnie sięgnęli także mieszkańcy naszego regionu. W powiecie kłodzkim, w którym uprawnionych do pobrania bonu jest 13,7 tys. osób, aktywowano już 3 tys. bonów na kwotę 2,5 mln zł. W powiecie ząbkowickim (uprawnionych jest 5,7 tys. osób) pobranych bonów jest już 1,3 tys. na kwotę 1,1 mln zł, a w powiecie świdnickim (uprawnionych – 22,5 tys. osób) pobranych bonów było 5,8 tys. na kwotę 4,9 mln zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wakacje za bony

Zetkama Doral Nysa Kłodzko

Kłodzko: Sobotnie derby w Wałbrzychu niestety zakończyły się przegraną drużyny z Kłodzka.

Kłodzko: To już pewne, Hania przed śmiercią była bita i kopana przez konkubenta swojej matki.

Fot. GDDKiA we Wrocławiu

Kłodzko: Który wariant drogi będzie w końcu realizowany? Odcinek Kłodzko - Ząbkowice zostanie jednak podzielony na dwie części.

Fot. Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Polanicy-Zdroju.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×