Reklama

Zostań pogranicznikiem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zostań pogranicznikiem - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku Nadodrzański Oddział Straży Granicznej przyjmie w swoje szeregi 60 nowych funkcjonariuszy. Nabór już trwa.

Służba w Straży Granicznej to praca stabilna, stała, ciekawa i satysfakcjonująca. Daje możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego. To także duże perspektywy rozwoju zawodowego, jak również możliwość wyboru specjalizacji (np. przewodnik psa służbowego, ekspert do spraw fałszerstw dokumentów, specjalista do spraw migracji, pirotechnik czy funkcjonariusz zespołu interwencji specjalistycznych na lotnisku). Służba w Straży Granicznej to także atrakcyjne wynagrodzenie minimum 3 tys. 750 zł. na rękę, prawa emerytalne po 25 latach służby oraz nagrody roczne, motywacyjne i jubileuszowe. Od kandydatów na funkcjonariusza SG wymagane jest m.in. by posiadał wyłącznie polskie obywatelstwo, nie był karany sądownie, miał co najmniej średnie wykształcenie - matura nie jest wymagana. Ważne by kandydat posiadał odpowiednią wiedzę ogólną, zdolność fizyczną i psychiczną do służby. Wszystkie niezbędne dla kandydatów informacje oraz dokumenty znajdują się na stronie internetowej www. nadodrzanski.strazgraniczna.pl. Na atrakcyjność służby w straży granicznej wpływa także możliwość udział w misjach organizowanych przez Agencję FRONTEX (m.in. w Grecji, Bułgarii, we Włoszech, na Litwie) oraz w ramach umów bilateralnych z innymi krajami m.in. w Macedonii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy