Reklama

Zgłoś wniosek, zgarnij kasę

Opublikowano: śr, 4 mar 2020 14:00
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Zgłoś wniosek, zgarnij kasę - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa V edycja dolnośląskiego budżetu obywatelskiego. Pomysłodawcy projektów mogą liczyć nawet na 20 tys. zł. Trzeba jednak się pospieszyć, wnioski można zgłaszać tylko do 15 marca.

Wnioski można zgłaszać do 15 marca w zakładce „złóż wniosek” na stronie www.aktywny.dolnyslask.pl. Dostępny tam jest formularz on-line, który umożliwia składanie wniosków do budżetu. W tegorocznej odsłonie Aktywnego Dolnego Śląska wnioski składać można w ramach siedmiu dziedzin tematycznych: sport, turystyka, kultura, działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, działania na rzecz seniorów, rozwój społeczeństwa obywatelskiego, rozwój rzemiosła, w podziale na pięć subregionów: legnicki, wałbrzyski, jeleniogórski, wrocławski i miasto Wrocław. Maksymalna kwota dofinansowania jednego projektu wynosi 20 tys. zł, a w przypadku wsparcia rzemiosła 10 tys. zł. W puli na sport i kulturę jest po 400 tysięcy zł. Turystyka to 200 tys. zł. Na projekty dotyczące osób z niepełnosprawnościami, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz działań na rzecz seniorów do dyspozycji będzie po 100 tys. zł. Natomiast na rozwój rzemiosła - 50 tys. zł. Każdy projekt może liczyć na maksymalne dofinansowanie do 20 tys. zł. Głosowanie na zgłoszone projekty odbędzie się od 5 do 20 maja. Głosowanie będzie odbywać się przez stronę www.aktywny.dolnyslask. pl. Głosować mogą Dolnoślązacy, którzy ukończyli 16 lat. W ubiegłym roku na 162 projekty oddano łącznie 54 tys. głosów. Dofinansowano 74 zadania na łączną kwotę 1,3 mln zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.