Reklama

Zalążek koła

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zalążek koła - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości We wrześniu ubiegłego roku Robert Biedroń, były prezydent Słupska, zapowiedział nową polityczną inicjatywę i stworzenie alternatywy w polskiej polityce. W styczniu jego projekt dotarł do Kłodzka.

Odbyły się spotkania, podczas których zbierano postulaty i wsłuchiwano się w opinie uczestników. Na początku grudnia burza mózgów z Robertem Biedroniem miała miejsce w Wałbrzychu. W końcu przyszedł czas na prezentację projektu w Kłodzku. Zainteresowani projektem spotkali się 7 stycznia w Kłodzku. Udział wzięli dr Mariusz Kotarba, koordynator okręgu wałbrzyskiego i Małgorzata Musiałek, koordynatorka powiatu kłodzkiego. – Programu jest tworzony wraz ludźmi i ich sprawy i problemy stawia w centrum. Odnosi się do wielu zagadnień związanych z funkcjonowaniem państwa, gospodarki, kultury, jednak istotnym elementem programu będzie prawo do niezależności, solidarność społeczna i równość – mówi Mariusz Kotarba. Kilkanaście osób biorących udział w kłodzkim spotkaniu w ożywionej dyskusji wyraziło swoje oczekiwania. Stworzono także zręby koła ziemi kłodzkiej projektu Roberta Biedronia. Po ogólnopolskiej konwencji, koła takie będą tworzone w różnych miastach (Informacje na profilu facebookowym grupy wałbrzyskiej Robert-Biedroń-Wałbrzych oraz Kłodzko – grupa poparcia Roberta Biedronia). Zainteresowani projektem Biedronia mogą wziąć udział w konwencji programowej, która odbędzie się 3 lutego w Warszawie w hali Torwaru . Lider przedstawi wtedy założenia programu, z którym nowy ruch w przyszłości pójdzie do wyborów. Niezbędna jest rejestracja na stronie konwencja.robertbiedron.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy