Reklama

Wałbrzyska strefa organizuje szybkie randki biznesowe - Business Mixer 2023

Opublikowano:
Autor:

Wałbrzyska strefa organizuje szybkie randki biznesowe - Business Mixer 2023 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz piąty przedsiębiorcy uczestniczyć będą w wyjątkowym wydarzeniu B2B na Dolnym Śląsku, którego organizatorem jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”. 28 marca na stadionie Tarczyński Arena Wrocław odbędzie się kolejna edycja Business Mixer’a. Głównym celem wydarzenia jest kojarzenie inwestorów strefowych z potencjalnymi poddostawcami i kooperantami.

Idea Business Mixera zaczerpnięta została z formuły „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy spotykają się przy okrągłych stołach, każdy ma 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, aby zaprezentować ofertę kolejnym uczestnikom.

Koniec czasu sygnalizowany jest przez dźwięk dzwonka. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym uczestnikom. To doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Jako WSSE chcemy stworzyć wyjątkową okazję do nawiązania nowych i owocnych relacji biznesowych. Business Mixer to najlepszy sposób na rozszerzenie sieci biznesowych relacji i okazja do zdobycia cennych kontaktów do potencjalnych kontrahentów. Ten dzień poświęcamy wyłącznie przedsiębiorcom
- mówi Prezes Zarządu WSSE Piotr Wojtyczka. 

W ostatniej edycji Business Mixer’a organizowanej przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną udział wzięło 200 przedsiębiorców z całej Polski. Było to największe tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku, które stanowiło okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Wydarzenie: Business Mixer 2023

Organizator: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”

Data: 28 marca 2023 roku

Godzina: 11:00 - 14:00

Miejsce: Tarczyński Arena Wrocław (aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław, wejście W3)

Bilet można zakupić w serwisie ebilet.pl - kliknij TUTAJ. Więcej informacji na stronie wydarzenia - www.businessmixerwsse.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy