Reklama

Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku. Kiedy otwarcie?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Terenowy Punkt Paszportowy w Kłodzku. Kiedy otwarcie? - Zdjęcie główne

Uruchomienie Terenowego Punktu Paszportowego będzie możliwe po podpisaniu przez Wojewodę Dolnośląskiego Porozumienia z Powiatem Kłodzkim.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W budynku przy ul. Wyspiańskiego 2K przygotowane i wstępnie wyposażone zostało pomieszczenie pod siedzibę Terenowego Punktu Paszportowego.

W nawiązaniu do pytań mieszkańców powiatu kłodzkiego, pracownicy starostwa poinformowali na jakim etapie są obecnie prace związane z uruchomieniem w Starostwie Powiatowy w Kłodzku-Terenowego Punktu Paszportowego.

W budynku przy ul. Wyspiańskiego 2K przygotowane i wstępnie wyposażone zostało pomieszczenie pod siedzibę Terenowego Punktu Paszportowego. - Obecnie oczekujemy na ofertę z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych na zakup niezbędnego sprzętu teleinformatycznego. Oczekujemy również na zlecenie przez Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu wykonania dedykowanego  łącza internetowego do planowanej siedziby Terenowego Punktu Paszportowego w Kłodzku - mówią pracownicy kłodzkiego starostwa. 

Zlecenie wykonania łącza przez DUW jest warunkiem koniecznym do rozpoczęcia procesu rekrutacji pracowników, a następnie ich przeszkolenia w Oddziale Zamiejscowym DUW w Wałbrzychu.

Uruchomienie Terenowego Punktu Paszportowego będzie możliwe po podpisaniu przez Wojewodę Dolnośląskiego Porozumienia z Powiatem Kłodzkim, a takowe będzie możliwe po „uzbrojeniu” siedziby w niezbędne łącza i sprzęt.

-W związku z brakiem precyzyjnego określenia ile będą trwały działania zarówno PWPW i DUW, jest nam bardzo trudno wskazać termin uruchomienia Punktu. Oczywiście liczymy na to, że odbędzie się to jak najszybciej - mówią pracownicy starostwa.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy