Reklama

Terapia książką i nie tylko

Opublikowano: wt, 1 mar 2016 14:07
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biblioterapia w Ołdrzychowicach Kłodzkich

Współpraca Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko z/s w Ołdrzychowicach Kłodzkich z Domem Pomocy Społecznej w Podzamku ukierunkowana jest w dwóch obszarach działalności. Pierwszy dotyczy wspólnego zorganizowania punktu bibliotecznego na terenie DPS. Drugi obszar to cykliczne spotkania (jeden raz w miesiącu) w bibliotece centralnej. Drugie tegoroczne zajęcia zostały przeprowadzone we wtorek dnia 23 lutego i były ukierunkowane na naukę alfabetu, przegląd prasy oraz rozróżnianie kolorów na przykładzie kolorowanki. Mieszkańcy DPS mogą zawsze liczyć na nasze wsparcie. Prowadząc zajęcia z biblioterapii pragniemy ich pobudzić do aktywności intelektualnej oraz wzbudzić dobre samopoczucie. Nieodzownym elementem tych spotkań jest atmosfera ciepła i życzliwości całej kadry bibliotecznej oraz słodki poczęstunek przy kawie i herbacie. Jak widać na załączonych fotach. 
 Tematyka spotkań nigdy nie jest zaplanowana. Zdajemy się na ich samopoczucie w danym dniu, bieżącą potrzebę wykazania się w jakiejś aktywności, czy też nawiązujemy próby przekroczenia własnych barier, dla każdego indywidualnie. Z takim podejściem pracujemy – podkreśla dyrektor Biblioteki pani Mariola Huzar. 


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy