Reklama

Targońska: Podsumowanie po wizycie Piechocińskiego

Opublikowano: wt, 21 maj 2013 08:51
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Natalia Targońska o wizycie Janusza Piechocińskiego na Ziemi Kłodzkiej.


Natalia Targońska (Forum Młodych Ludowców) o wizycie Janusza Piechocińskiego na Ziemi Kłodzkiej.

12 maja z wizytą gospodarczą przebywał na Dolnym Śląsku Wicepremier, Minister Gospodarki, Prezes PSL - Janusz Piechociński. Wicepremier swoją wizytę rozpoczął w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Wałbrzychu, gdzie z Zarządem omówił aktualną sytuację oraz plany na przyszłość. Po konferencji prasowej, w której poza Wicepremierem udział wzięli; Wiceminister Gospodarki – Ilona Antoniszyn – Klik, posłowie na Sejm RP – Monika Wielichowska oraz Andrzej Dąbrowski, Wicewojewoda Dolnośląska – Ewa Mańkowska, Wicemarszałek – Włodzimierz Chlebosz, Prezes WSSE – Barbara Kwaśnikowska, Wicepremier udał się na kolejne spotkanie, które odbyło się w Przedsiębiorstwie AGROREG w Nowej Rudzie.

Miejsce nieprzypadkowe, ponieważ Prezes tego Przedsiębiorstwa Pan Jerzy Dudzik został uhonorowany przez Wicepremiera nagrodą Ministra Gospodarki. Po uroczystym wręczeniu nagrody rozpoczęło się spotkanie z samorządowcami z terenu powiatu kłodzkiego, w którym uczestniczyli również przedstawiciele Zarządu Powiatowego PSL w Kłodzku oraz delegacja aktywnej młodzieży z Forum Młodych Ludowców. Podczas całej wizyty Wicepremierowi towarzyszyła Pani Wiceminister Gospodarki, Sekretarz NKW PSL – Ilona Antoniszyn – Klik, jak mawia Wicepremier jego prawa ręka, a nasz dolnośląski przedstawiciel w Warszawie.

Podsumowując, spotkanie z Wicepremierem cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, nie przeszkadzał nawet brak miejsc siedzących. Dyskusja była bardzo dobra i merytoryczna, samorządowcy otrzymali wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie trapiące ich pytania oraz zapowiedź kolejnych wizyt, na które wszyscy z niecierpliwością oczekują.

Natalia Targońska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy