Reklama

Kłodzko. Nowy dyrektor szpitala - powiat szuka kandydata

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. archiwum Redakcji

Kłodzko. Nowy dyrektor szpitala - powiat szuka kandydata - Zdjęcie główne

Kłodzko: Nowy dyrektor podpisze 6-letni kontrakt. | foto Fot. archiwum Redakcji

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kłodzko: Starostwo Powiatowe ogłosiło konkurs na stanowisko nowego dyrektora w SP ZOZ Kłodzko. Dokumenty można składać do 5 stycznia. Będą chętni?

Kłodzko. Konkurs na stanowisko nowego dyrektora został ogłoszony, ponieważ Jadwiga Radziejewska, która pełniła tę funkcję przez 12 lat, odeszła na emeryturę. Dotychczasowa dyrektor nie pożegnała się jednak z pracą. Do czasu wyboru swojego następcy lub następczyni jest pełniącą obowiązki dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłodzku.

Jakie warunki musi spełnić kandydat?

Osoba, które chce zostać nowym dyrektorem kłodzkiego szpitala musi mieć wyższe wykształcenie i co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym lub ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej 3-letni staż pracy. Wymagana jest znajomość przepisów ustawy o działalności leczniczej, świadczeniach opieki zdrowotnej, prawa pacjenta, prawo zamówień publicznych, kodeksu pracy. Nowy dyrektor podpisze 6-letni kontrakt.

Komisja konkursowa, w której skład wejdzie między innymi Starosta - Maciej Awiżeń, ustaliła termin przeprowadzenia postępowania formalnej części konkursu na 10 stycznia, a merytorycznej na dwa dni później - 12 stycznia.

 

Przeczytaj również:

 

autor: Zuza K. Wolska

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy