Reklama

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłodzku ma nową salę do terapii logopedycznej i sensomotorycznej

Opublikowano: wt, 10 maj 2022 13:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzięki zaangażowaniu terapeutów, szkoła pozyskała dotację w wysokości 20 tys. zł od Fundacji Reklama Dzieciom TVP.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłodzku może pochwalić się nową, nowoczesną salą do terapii logopedycznej i sensomotorycznej. - Dzięki zaangażowaniu terapeutów udało się pozyskać dotację w wysokości 20 tys. złotych od Fundacji Reklama Dzieciom TVP na wyposażenie gabinetu oraz zakup nowoczesnych pomocy terapeutycznych - informuje dyrekcja placówki.

Telewizja Polska od 1993 roku, dzięki hojności reklamodawców, wspiera instytucje i organizacje pracujące na rzecz dzieci z niepełnosprawnościami. Dochód z każdej akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom” w całości przeznaczany jest na finansowanie projektów. Zebrane pieniądze przeznacza się m.in. na wyposażenie sal rehabilitacyjnych i edukacyjnych, realizację programów terapeutycznych, zakup sprzętu umożliwiającego podniesienie jakości życia dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz organizację kolonii, wycieczek i turnusów rehabilitacyjnych.

Utworzono i wyposażono nową salę do terapii logopedycznej i sensomotorycznej

W Szkole Podstawowej nr 2, z otrzymanych pieniędzy, utworzono i wyposażono nową salę do terapii logopedycznej i sensomotorycznej. Nowy gabinet jest przestronny, nowoczesny, wyposażony w profesjonalny sprzęt, który umożliwia prawidłowy przebieg diagnozy i terapii. Brak bodźców zewnętrznych sprzyja koncentracji uczniów. Dzięki różnorodnemu sprzętowi dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy