Reklama

Sześć świetlic w gminie Kłodzko

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Sześć świetlic w gminie Kłodzko - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Samorząd województwa przekaże gminom, ośrodkom kultury oraz bibliotekom dotacje na budowy, przebudowy lub wyposażenie obiektów pełniących funkcje kulturalne, w tym również świetlic. W sumie zostaną zrealizowane 54 zadania. My też na tym skorzystamy.

Wicemarszałek Marcin Gwoźdź przekazał promesy w Złotym Stoku. Dofi nansowanych zostanie 38 zadań dotyczących budowy i wyposażania, 14 z zakresu przebudowy oraz 2 z zakresu wyposażenia na łączną kwotę 30 mln zł. − Dzięki tym pieniądzom zostaną gruntownie wyremontowane bądź powstaną całkiem nowe świetlice, biblioteki i ośrodki kultury. Inwestowanie w obiekty pełniące funkcje kulturalne na obszarach wiejskich są bardzo potrzebne, widać to po dużym zainteresowaniu lokalnych samorządowców – stwierdził wicemarszałek Marcin Gwóźdź (na zdjęciu z wójtem Kłodzka, Zbigniewem Turem i szefową Ośrodka Kultury w Ołdrzychowicach Eweliną Ptak). Gmina Kłodzko dostanie 1,2 mln zł na budowę twórczych świetlic tematycznych w Łącznej, Kamieńcu i Roszycach. Natomiast Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Ołdrzychowicach otrzyma 1 mln zł na budowę twórczych świetlic tematycznych w Droszkowie, Gorzuchowie i Młynowie. Oni też dostaną kasę Bystrzyca Kłodzka – 500 tys. zł przebudowa Wiejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Waliszowie Lądek-Zdrój – 480 tys. zł budowa świetlicy wiejskiej w Trzebieszowicach Radków – 220 tys. zł przebudowa budynku gospodarczego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ścinawce Dolnej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy