Reklama

Szansa na studia dla wszystkich maturzystów

Opublikowano: pt, 26 sie 2016 12:00
Autor:

Szansa na studia dla wszystkich maturzystów - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W życiu każdego młodego człowieka nadchodzi moment, który określa jego przyszłość

Oto Maturzysta- człowiek dorosły, w pewnym stopniu wykształcony, wkracza w nowy etap. Odtąd wybory jakich samodzielnie dokonuje, determinują jego późniejsze losy.
Najważniejszy krok po otrzymaniu świadectwa dojrzałości to decyzja o podjęciu studiów. Uczelnie prześcigają się oferując różne kierunki kształcenia, których ukończenie nie zawsze gwarantuje dobry zawód.

Gdzie więc szukać optymalnego rozwiązania? Gdzie zdobyć ukierunkowane wykształcenie umożliwiające podjęcie wymarzonej pracy?



Odpowiedzią na te pytania są studia zawodowe. Ich program dostosowany jest do wymogów określonych przez pracodawców a profesjonalna kadra dydaktyczna szkoli studentów i słuchaczy na najwyższym poziomie.

Poszukując Uczelni proponującej idealne rozwiązania warto prześledzić ofertę Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. Umożliwia ona bowiem zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w konkretnym zawodzie. To co ją wyróżnia wśród innych Szkół Wyższych w Polsce to wielokierunkowość, wyspecjalizowana kadra dydaktyczna, Dom Studenta znajdujący się w pobliżu Uczelni oraz hala sportowa i basen dostępne na jej terenie.



Absolwenci tej nowoczesnej Uczelni otrzymują propozycje pracy w prestiżowych firmach nie tylko w regionie Dolnego Śląska, ale dzięki odbytym w trakcie studiów praktykom i stażom otwierają przed nimi drzwi największe koncerny międzynarodowe.



Studenci w trakcie roku akademickiego zdobywają doświadczenie zawodowe nie tylko w trakcie zajęć stacjonarnych, ale także rozwijają swoje umiejętności w firmach takich jak CodeTwo, która przyjęła już na swój pokład kilku absolwentów jeleniogórskiej uczelni, DWS Draexlmaier, gdzie zatrudnienie znajdują tylko najlepsi oraz Muzyczne Radio, którego dziennikarze pierwsze szlify swojego zawodu zdobywali właśnie w multimedialnych salach Uczelni czy w Akademickim Radio Nagłos.



Czym kierować się przy wyborze Uczelni?
 To pytanie spędza sen z powiek każdemu świadomemu Maturzyście. Najłatwiej jest, gdy mamy określone zainteresowania i po prostu chcemy je rozwijać – np. od zawsze interesowały nas kierunki medyczne, więc decyzja będzie oczywista Wybierzemy tę Uczelnię, która kształci na najwyższym poziomie w danej dziedzinie naukowej. Przeszkodą w takim przypadku nie będzie ani odległość, ani bariera językowa, ani nawet niepełnosprawność. Właśnie dlatego do Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze przyjeżdżają maturzyści z całej Polski, a nawet z poza jej granic dzięki wspaniale funkcjonującym na niej międzynarodowym programom stypendialnym. Uczelnia posiada również udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, więc i oni mogą rozwijać swoje pasje i udoskonalać warsztat pracy.



Co jednak, w przypadku gdy stwierdzenie „wiem co chce robić w życiu” jest nam całkowicie obce?


Jeleniogórska uczelnia zawodowa daje możliwość określenia swojego typu osobowości. 
W jej ofercie, dostosowanej do trendów na rynkach pracy, znajdziemy wiele innowacyjnych kierunków oraz specjalności, które mogą rozwiać dylematy maturzystów i wskażą im właściwą drogę.
Jak na nowoczesną i odpowiadającą na potrzeby młodych ludzi Uczelnię przystało, można wyszukać jej propozycje na mediach społecznościowych.



Na twitterze, facebooku oraz stronie www.kpswjg.pl znajdują się wszystkie potrzebne informacje odnośnie Uczelni, kampusu i interesującego Was kierunku

.
 Natalia Niemotko








UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy