Reklama

Studenci nyskiej PWSZ w Mitsubishi Electric

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z wizytą studyjną w firmie Mitsubishi Electric Poland, gościli studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Firma swoją główną siedzibę posiada w Krakowie. Wyjazd zorganizowano w ramach realizowanego w PWSZ w Nysie projektu POWER 3.5.

Podczas wizyty studenci zapoznali się z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie automatyzacji i robotyzacji produkcji wspierającymi ideę Przemysłu 4.0. Możliwości wykorzystania robotów można było przetestować samodzielnie zlecając wykonanie produktu o zadanych parametrach na modelowej linii produkcyjnej udostępnianej przez firmę Mitsubishi Electric na potrzeby edukacyjne. Studenci ponadto mogli śledzić parametry produkcji oraz uzyskiwane efekty pracy zwizualizowane za pomocą aplikacji komputerowej. 

 

Zapoznano się także z zastosowaniem robotów w różnych gałęziach przemysłu oraz odbyto warsztaty z programowania robotów przemysłowych. Celem wizyty było zapoznanie się z nowoczesnymi rozwiązaniami oferowanymi przez firmę Mitsubishi Electric, które usprawniają procesy produkcyjne gwarantując odpowiednią jakość wyrobów, bezpieczeństwo pracy oraz wysoką efektywność procesów produkcji.

 

Przypomnijmy, że w 2021 r. Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie podpisał umowę o współpracy z Mitsubishi Electric. Umowa dotyczy realizacji wspólnych prac na rzecz doskonalenia procesu kształcenia oraz prowadzenia wspólnych badań i projektów w obszarze rozwoju nowoczesnych technologii.

 

 

Materiały na kanale YouTube:

 

Studenci nyskiej PWSZ w Mitsubishi Electric

 

Mitsubishi Electric współpracuje z PWSZ w Nysie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy