Reklama

Kolejne spotkania

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Kolejne spotkania - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek, 13 marca (godz. 17:00), na terenie ogródków działkowych Perła (ul. Łąkowa) odbędzie się spotkanie z wiceburmistrzem Kłodzka Wiesławem Traczem.

Spotkanie, na prośbę mieszkańców, zainicjowali radni Jacek Banecki, Zbigniew Nowak, Jacek Kubicki. We wtorek, 17 marca br. (godz. 17:00), w Zespole Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II odbędzie się spotkanie z mieszkańcami ul. Zamiejskiej i okolic. Organizatorem jest radny Adam Kwas. W czwartek, 12 marca,, w Szkole Podstawowej nr 6, odbyło się spotkanie mieszkańców os. Dąbrówki z Zarządem Spółdzielni Mieszkaniowej. Głównie rozmawiano o termomodernizacji budynków. Pojawiły się także tematy związane z estetyką, śmieciami, oświetleniem chodników między budynkami, placami zabaw, drogami dojazdowymi do osiedla. Ale i z niebezpieczeństwem, które niosą kierowcy niestosujący się do przepisów ruchu. Miasto jest w tak specyficznej sytuacji, że jedna firma odpowiada za czystość na chodnikach, a druga za porządek na ulicach. Z kolei jeszcze inna ma dbać o miejskie tereny zielone. Optymalną sytuacją wg burmistrza byłoby, aby za wszystko odpowiedzialny był jeden podmiot. Trwają też prace nad rozwiązaniem problemu pozostawianych nieczystości po czworonogach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy