Reklama

Skazańcy ratują życie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: źródło: Zakład Karny Kłodzko ppor. Radosław Jaworski ppor. Sebastian Sowula

Skazańcy ratują życie - Zdjęcie główne

foto źródło: Zakład Karny Kłodzko ppor. Radosław Jaworski ppor. Sebastian Sowula

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Zakładzie Karnym w Kłodzku realizowany jest cyklicznie autorski program wychowawców pod nazwą „Pierwsza Pomoc Przedmedyczna”

W tegorocznej pierwszej edycji programu wzięło udział dziesięciu skazanych, którzy odbywają karę min. za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Zajęcia odbywały się w okresie od 16.02. do 02.03.2015 roku, a prowadzone były przez autorów programu, tj. młodszego wychowawcę ppor. Radosława Jaworskiego oraz wychowawcę ppor. Sebastiana Sowulę. Celem prowadzanych zajęć jest wzbudzenie w uczestnikach programu potrzeby bezinteresownego niesienia pomocy innym, uwrażliwienie na potrzeby innych ludzi a także kształtowanie szacunku dla zdrowia i życia ludzkiego. Autorzy programu wyznaczyli sobie za cel wyrobienie w osadzonych umiejętności pracy w zespole i podejmowanie przez nich istotnych, trafnych decyzji. Kładli także nacisk na poprawę społecznego wizerunku skazanych oraz podniesienie ich poczucia własnej wartości. Podstawę realizacji programu stanowi kształtowanie zachowań prospołecznych. źródło: Zakład Karny w Kłodzku

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy