Reklama

Sięgnij po dotację

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Sięgnij po dotację - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko do 31 maja 2019 r. organizacje pozarządowe, w tym Koła Gospodyń Wiejskich oraz grupy nieformalne z Kłodzka, gminy Kłodzko, Polanicy-Zdroju, Szczytnej i Dusznik-Zdroju mogą składać wnioski w Konkursie Grantowym Działaj Lokalnie 2019.

Granty w wysokości do 3 tys. zł mogą być przeznaczone na działania dla dobra wspólnego realizowane przez 2 do 4 miesięcy. Nie będą finansowane jednorazowe działania. Szczegóły na stronie www.fundacja.klodzko.pl. - Pula na granty przewidziana w tym roku to 24 tys. zł – mówi Damian Ślak, koordynator i prezes Fundacji Razem Możemy Więcej przy Domu Dziecka w Kłodzku. W czwartki o godz.16.00 w auli Domu Dziecka w Kłodzku organizowane są warsztaty: jak napisać wniosek na konkurs grantowy? Konkurs organizowany jest w ramach Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację Razem Możemy Więcej przy Domu Dziecka w Kłodzku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy