Reklama

Rekrutacja w czasach zarazy

Opublikowano: czw, 11 cze 2020 11:00
Autor:

 Rekrutacja w czasach zarazy  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 15 czerwca do 10 lipca uczniowie klas ósmych szkół podstawowych będą mogli składać wnioski o przyjęcie na rok szkolny 2020/2021 do I klas szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat kłodzki.

Obostrzenia związane z epidemią koronawirusa nie wpłyną w żaden sposób na tegoroczną rekrutację do szkół ponadpodstawowych. Dlaczego? Bo tak, jak w ubiegłym roku, nabór odbędzie się w formie elektronicznej w systemie Nabór Vulcan. Ważne, żeby przed wypełnieniem wniosku zapoznać się z ofertą szkół prowadzonych przez powiat, przedstawioną w programie „Nabór” oraz na stronie internetowej każdej ze szkół. Jak wybierać? Każdy kandydat po zarejestrowaniu na stronie internetowej: https://dolnoslaskie.edu.com. pl/ dokonuje wyboru maksymalnie trzech szkół (przez szkołę należy rozumieć nie Zespół Szkół, ale konkretną szkołę np. Technikum w Zespole Szkół). W obrębie tych trzech szkół uczeń może wybrać dowolną liczbę oddziałów. Przy ustalaniu preferencji należy pamiętać o kolejności wyborów - od klasy, na której najbardziej kandydatowi zależy, do klasy, na której zależy mu najmniej, gdyż system pozycjonuje punkty do poszczególnych oddziałów. Kandydat, któremu wyniki pozwalałyby zostać przyjętym do kilku klas, zostanie umieszczony w tej z nich, która znajduje się najwyżej na jego liście preferencji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.