Reklama

Radków: Akcja oddaj krew dla Julii Kuczały. Potrzebna jest pomoc!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Julia Kuczała

Radków: Akcja oddaj krew dla Julii Kuczały. Potrzebna jest pomoc! - Zdjęcie główne

Radków: Julia potrzebuje dużych ilości krwi, by móc kontynuować leczenie | foto Fot. Julia Kuczała

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radków: Potrzebna jest krew grupy ARh+, aby Julia Kuczała mogła kontynuować leczenie po przeszczepach w Stanach Zjednoczonych

Radków - Jak informowaliśmy Jakiś czas temu, Julia Kuczała wróciła do kraju. Teraz potrzebuje pomocy...

 

Potrzebna krew

Pod koniec ubiegłego tygodnia Julia Kuczała wróciła do Polski po kilkumiesięcznym leczeniu w Saint Louis, w Stanach Zjednoczonych. Mieszkanka Gminy Radków wspominała wtedy, że pomimo dobrych ogólnych wyników badań, dalej zmaga się z bardzo niskim poziomem płytek we krwi. Na jej leczenie w USA udało się uzbierać ponad 7 mln zł, jednak teraz Julia potrzebuje czegoś, za co nie da się zapłacić pieniędzmi. Dziewczyna pilnie potrzebuje krwi grupy ARh+, aby mogła kontynuować leczenie w Polsce i w pełni powrócić do zdrowia. Leczenie Julii wymaga około sześciu dawców tej krwi tygodniowo. Regularne przetaczanie krwi jest niezbędne w procesie jej leczenia. Krew dla Julii można oddawać m.in. w kłodzkim szpitalu, w budynku laboratorium. Krwiodawcy mogą oddać także inną grupę krwi -  A, B, AB, 0 RH. Można to zrobić na terenie całego kraju w punktach RCKiK z jednoczesnym wskazaniem odbiorcy - JULIA KUCZAŁA. Bliscy dziewczyny apelują o udostępnianie informacji do jak największego grona odbiorców. 

Natalia Kołodziej, inf. Julia Kuczała

 

Radków: Akcja oddaj krew dla Julii Kuczały. Potrzebna jest pomoc! 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy