Reklama

Publikujemy oświadczenie Twojego Ruchu

Opublikowano: śr, 18 gru 2013 07:40
Autor:

Publikujemy oświadczenie Twojego Ruchu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przepraszamy za posłankę Halinę Szymiec-Raczyńską

Przepraszamy za posłankę Halinę Szymiec-Raczyńską

Oświadczenie Twojego Ruchu w sprawie Haliny Szymiec-Raczyńskiej

Z zaskoczeniem, ale zarazem z ulgą przyjmujemy wiadomość o akcesie posłanki Haliny Szymiec-Raczyńskiejdo Polskiego Stronnictwa Ludowego. Dlaczego?

Przejście posłanki do PSL-u jest świadectwem jej obłudy i bezideowości. W tym kontekście przypominamy, że posłanka - podobnie jak wszyscy nasi parlamentarzyści – w wieczór wyborczy 9 października 2011 r. - ślubowała wierność idei Nowoczesnego Państwa, społecznego, obywatelskiego i przyjaznego. W zeszłym tygodniu w przesłanym mediom oświadczeniu oraz na swoim blogu Pani Posłanka twierdzi, że dalej będzie realizować  wspomniane idee w Polskim Stronnictwie Ludowym, w  szczególności dostęp do in vitro i edukacji seksualnej. Parlamentarzystka zapomniała chyba, że politycy jej nowej formacji politycznej są przeciwni takim projektom, co pokazali dobitnie kilka dni temu głosując w Parlamencie Europejskim przeciwko promowaniu edukacji seksualnej w Europie. Siedząc w ławach poselskich na pewno zauważyła, że w październiku niemal wszyscy posłowie PSL głosowali przeciwko ustawie refundującej in vitro, a miesiąc wcześniej równie zgodnie podnieśli rękę za ustawą zaostrzającą przepisy antyaborcyjne.  „Życząc” owocnej współpracy w nowym klubie pytamy się po co te kłamstwa, że PSL  będzie wspierać in vitro i edukację seksualną? Czy nie lepiej przyznać, że swoim transferem politycznym ostatecznie porzuca Pani takie pomysły?


Odpowiedzi się nie spodziewamy, podejrzewając, że Pani posłanka czuje się doborowo w towarzystwie nowych kolegów klubowych, skoro od momentu swojej ucieczki z Ruchu Palikota już kilkakrotnie pokazała, że „tylko krowa nie zmienia poglądów” (np. w lipcu pokazała, że jest zwolenniczką uboju rytualnego głosując w Sejmie przeciwko prowadzeniu zakazu).

Tak samo nie spodziewamy się, że Pani Posłanka odpowie, co przez ostatnie dwa lata, zrobiła dla Naszego okręgu. Wiemy bowiem, że jedyna prawdziwa odpowiedź brzmiałaby: nic. Dlatego teraz za pośrednictwem mediów przepraszamy naszych wyborców, którzy przed dwoma laty głosowali na Halinę Szymiec-Raczyńską w nadziei, że przysłuży się budowie nowoczesnego regionu i nowoczesnego państwa. Niestety, podobnie jak wy, zostaliśmy oszukani. Możemy jednak obiecać, że w następnych wyborach nie damy się już oszukać.

Z wyrazami szacunku

członkowie Zarządu Twojego Ruchu w Okręgu Wałbrzyskim:

przewodniczący – Michał Chroniowski

wiceprzewodniczący – Krzysiek Jarząb

sekretarz – Katarzyna Piszczatowska-Hołub
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy