Reklama

Publiczne konsultacje

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Publiczne konsultacje - Zdjęcie główne

foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Kłodzku nr LVIII/588/2010 z dnia 28 października 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji Burmistrz Miasta Kłodzka przedstawia do konsultacji poprzez opublikowanie w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kłodzku i na stronie internetowej  Kłodzka:

 

1.    Projekt uchwały Rady Miejskiej w Kłodzku w sprawie przyjęcia Rocznego programu współpracy Gminy Miejskiej Kłodzko z organizacjami pozarządowymi na rok  2016.

Termin  rozpoczęcia konsultacji: 16 września 2015 r. 

Termin zakończenia konsultacji:  30 września 2015 r.

Uwagi i opinie do przedmiotowego projektu uchwały można przesyłać do dnia 30 września 2015 r. :

elektronicznie na adres umklod@um.klodzko.pl lub k.wnetrzak@um.klodzko.pl lub

pisemnie na adres Urzędu Miasta w Kłodzku, pl. Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko

W przypadku przesłania uwag pocztą decyduje data wpływu do Urzędu, a nie data stempla pocztowego.

Niniejsze konsultacje przeprowadza się w celu poznania opinii organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz.U. 2014 r. poz. 1118 ze zm. ) w sprawie poddanej konsultacjom. Więcej informacji:  Wydział Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Kłodzku, pok. 220, te. 74 865 46 64

 

Więcej informacji: KLIKNIJ TU

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy