Reklama

Pożegnajmy nieekologiczne ogrzewanie

Opublikowano: pt, 3 mar 2017 14:02
Autor:

Pożegnajmy nieekologiczne ogrzewanie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Bystrzyca Kłodzka jest zainteresowana udziałem w programie modernizacji kotłowni (wymiany pieców) oraz systemów grzewczych w budynkach mieszkalnych

Program będzie finansowany ze środków Unii Europejskiej, a dla jego realizacji niezbędne jest rozpoznanie potrzeb. Maksymalna dotacja możliwa do osiągnięcia wyniesie 85 proc. wydatków związanych z wymianą kotła i modernizacją systemu grzewczego. Celem programu jest ograniczenie zanieczyszczenia powietrza, pochodzącego z palenisk w budynkach mieszkalnych. Nie obejmuje on zabudowań, w których jest prowadzona zarejestrowana działalność gospodarcza.

• UWAGA: nie będzie dopuszczona wymiana kotłów opalanych węglem, ekogroszkiem, olejem opałowym! Pod tym linkiem: http://bystrzyca.badanie.net/ znajduje się ankieta, o której wypełnienie Państwa prosimy. Służy ona pozyskaniu informacji o potrzebach mieszkańców gminy w przedmiotowym zakresie, nie oznacza przyznania dotacji.

Wypełnienie ankiety ułatwi dotarcie do mieszkańców zainteresowanych modernizacją kotłowni oraz systemów grzewczych w przypadku rozpoczęcia realizacji programu.

Wypełnianie ankiety można przerwać w dowolnym czasie. W tym celu należy kliknąć przycisk "Odłóż na później", który znajduje się w prawym, górnym rogu ekranu, a następnie należy skopiować link, pod którym ankieta będzie ponownie dostępna.

Wypełniając ankietę można cofać się do już wypełnionych treści, używając przycisków oznaczonych strzałką.

Ankiety będą zbierane w terminie do 31.03.2017 r. W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Urzędem Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej: Wydział Przedsiębiorczości i Rozwoju Lokalnego, 74 8117 645 lub 74 8117 646, e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy