Reklama

Powiat Kłodzki. Noga z gazu – dzisiaj wzmożone kontrole

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: policja.gov.pl

Powiat Kłodzki. Noga z gazu – dzisiaj wzmożone kontrole - Zdjęcie główne

Powiat Kłodzki: Dzisiaj na drogach zobaczymy więcej policji. | foto policja.gov.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj od wczesnych godzin rannych na drogach powiatu kłodzkiego policjanci będą prowadzić działania kontrolno-prewencyjne „Prędkość”. Kierowcy, noga z gazu.

Powiat Kłodzki. W środę, 27 kwietnia, policja przeprowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne „Prędkość”, których celem jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania ograniczeń prędkości. Policjanci będą reagować również na inne naruszenia przepisów ruchu drogowego.

Kierujący powinni się spodziewać zarówno statycznych punktów pomiarów prędkości, jak i pomiarów prowadzonych dynamicznie, zwłaszcza w miejscach występowania zagrożeń bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym w szczególności w rejonach przejść dla pieszych.

Wypadki drogowe, których przyczyną jest nadmierna prędkość generują najwięcej ofiar śmiertelnych, dlatego kierujący, którzy nie będą stosować się do obowiązujących przepisów, a zwłaszcza ci, którzy rażąco przekroczą dozwolone limity prędkości, muszą liczyć się z konsekwencjami
- informuje Joanna Bielak z Kłodzkiej policji. 

W zaplanowane działania będą zaangażowane między innymi policyjne zespoły „Speed”, których głównym zadaniem jest przeciwdziałanie szczególnie niebezpiecznym zachowaniom w ruchu drogowym.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy