Reklama

Powiat Kłodzki. Narzekamy na Polskę, a niektórzy chcą tutaj mieszkać nielegalnie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Powiat Kłodzki. Narzekamy na Polskę, a niektórzy chcą tutaj mieszkać nielegalnie - Zdjęcie główne

Cudzoziemcy zatrzymani przez Straż Graniczną | foto Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend funkcjonariusze Straży Granicznej z Kłodzka zatrzymali 23-letną Białorusinkę oraz obywatela Wietnamu.

Powiat Kłodzki. Podczas weekendu funkcjonariusze z placówek Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 9 cudzoziemców, przebywających na terytorium Polski wbrew obowiązującym przepisom.
Dwie osoby zatrzymano w naszym powiecie.

Pierwszą z zatrzymanych była 23-letnia obywatelka Białorusi. Strażnicy Graniczni ustalili, że cudzoziemka wjechała do Polski w celu podjęcia pracy w naszym kraju. Zatrudnienia jednak nie podjęła i nie skontaktowała się nawet z pracodawcą. 

Z uwagi na to, iż cel i warunki pobytu cudzoziemki na terytorium Polski są niezgodne z deklarowanym otrzymała decyzję o zobowiązaniu do wyjazdu z Polski
- informuje Nadodrzański Oddział Straży Granicznej.

Próbował nielegalnie przekroczyć granicę

W sobotę, 18 lutego, w okolicy Kudowy-Zdroju, podczas próby przekroczenia granicy wbrew przepisom zatrzymano obywatela Wietnamu, który nie posiadał dokumentu podróży, a jedynie czeskie zezwolenie na pobyt. 

Cudzoziemca za brak dokumentów uprawniających do wjazdu i pobytu na terytorium Polski ukarano mandatem karnym oraz pouczono o konieczności powrotu do kraju, który wydał zezwolenie na pobyt
- informują Strażnicy Graniczni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy