Reklama

Powiat Kłodzki. Kłodzcy policjanci zachęcają: Dołącz do Nas!

Opublikowano: pon, 14 mar 2022 16:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z kłodzkiej komendy nagrali filmik zachęcający do wstąpienia w szeregi policji. Służba w Policji to atrakcyjny i ciekawy zawód, który daje możliwość nieustannego rozwoju oraz realizacji własnych pasji - mówią.

Powiat Kłodzki. Dlaczego warto wstąpić do policji? Na to pytanie odpowiadają funkcjonariusze z kłodzkiej komendy. Policjanci z Kłodzka nagrali krótki spot, w którym informują, z czym wiąże się służba w niebieskim mundurze, jakie niesie ze sobą wyzwania, ale również co oferuje w zamian. 

Służba w Policji to atrakcyjny i ciekawy zawód, który daje możliwość nieustającego rozwoju, nauki oraz realizacji własnych zainteresowań. Policja jest nowoczesną instytucją, dostosowującą się do zmian ekonomicznych, społecznych i cywilizacyjnych. Pełniąc służbę w różnorodnych komórkach organizacyjnych Policji funkcjonariusze pracują z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu. 

Kto może pełnić służbę w policji?

Służbę w policji może pełnić każdy obywatel Polski o nieposzlakowanej opinii,  który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe oraz korzysta w pełni z praw publicznych, posiada co najmniej średnie wykształcenie i y zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować. 

Osoby zainteresowane podjęciem służby w Policji powinny osobiście złożyć dokumenty w swojej komendzie terenowej bądź komendzie wojewódzkiej w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. 

Szczegółowe informacje odnośnie wymaganych dokumentów oraz terminów znajdziesz TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy