Reklama

Powiat Kłodzki. Dwie policjantki z promesą od komendanta wojewódzkiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Dolnośląska Policja

Powiat Kłodzki. Dwie policjantki z promesą od komendanta wojewódzkiego - Zdjęcie główne

Na zdjęciu podinspektor Wioletta Martuszewska - oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku | foto Dolnośląska Policja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Paulina Koptyra i Wioletta Martuszewska - to dwie funkcjonariuszki z powiatu kłodzkiego, które otrzymały promesy od szefa dolnośląskiej policji.

Powiat Kłodzki. Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyło się uroczyste spotkanie służbowe, na którym szef dolnośląskiej policji wręczył promesy funkcjonariuszom wyróżniającym się w ostatnim czasie szczególnym zaangażowaniem w wykonywanie zadań służbowych.

Wśród wyróżnionych policjantów były starszy aspirant Paulina Koptyra - kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Nowej Rudzie i podinspektor Wioletta Martuszewska - oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. 

Policjanci w czasie służby zatrzymywali groźnych przestępców, ewakuowali ludzi z pożaru, a także ratowali ludzkie życie udzielając pomocy przedmedycznej. Komendant pogratulował nagrodzonym w obecności ich przełożonych nie szczędząc przy tym słów uznania.
Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu - Dariusz Wesołowski w towarzystwie swojego zastępcy Norberta Kurendy, osobiście podziękował za wzorowe wykonywanie zadań i pogratulował wytrwałości i determinacji.

Każdy z tych funkcjonariuszy wykonuje inne zadania, ale ich wspólnym mianownikiem jest szczególne zaangażowanie w ich realizację. Niejednokrotnie udowodnili, że każdego dnia zakładają granatowy mundur, aby strzec bezpieczeństwa obywateli, jak głosi treść roty ślubowania. W czasie wykonywanych zadań gasili pożary ewakuując osoby uwięzione w płonących budynkach, zatrzymywali groźnych przestępców, a także ratowali życie ludzkie udzielając pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy