Reklama

Pomóż uzyskać dofinansowanie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Pomóż uzyskać dofinansowanie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kłodzko wspólnie z gminami z terenu ziemi kłodzkiej przystąpiło do przygotowania wspólnego wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym (np. koks, węgiel, ekogorszek) na bardziej przyjazne środowisku źródła ciepła.

Projekt, o którym mowa to projekt zatytułowany „Ziemia Kłodzka – czyste powietrze” W ramach projektu możliwe będzie dofinansowanie modernizacji systemów grzewczych (np. wymiana kotła, instalacji grzewczej) w budynkach jednorodzinnych oraz lokalach mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych. Na ten cel mieszkańcy będą mogli otrzymać dotację w maksymalnej wysokości 20 tys. zł dla budynku jednorodzinnego i 10 tys. zł dla mieszkania w budynku wielorodzinnym (wartości mogą ulec zmianie). Aby władze mogły złożyć wniosek o dotację u marszałka potrzebna jest pomoc mieszkańców i zgłaszanie przez nich wstępnej deklaracji uczestnictwa w projekcie. Wstępną deklarację udziału w projekcie można złożyć za pośrednictwem internetu korzystając z adresu http://miastoklodzko.badanie.net/ lub w wersji papierowej na formularzu zgłoszenia. Aby móc złożyć deklarację za pośrednictwem internetu w pierwszej kolejności mieszkańcy muszą uzyskać hasło, które udostępni im pracownik Urzędu Miasta- Dawid Piwowar tel. 74 865 46 98, e-mail: [email protected] Formularz drukowany zgłoszenia dostępny jest w Urzędzie Miasta w Kłodzku, pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko w pokoju nr 306. Wstępne deklaracje udziału w projekcie można składać do 23.09.2018 r. Złożenie deklaracji nie gwarantuje uzyskania dotacji, ale osoby, które rzetelnie wypełnią deklaracje mogą liczyć na preferencje w sytuacji uzyskania przez projekt dofinansowania ze środków Unii Europejskie. W przypadku pytań urząd zachęca do kontaktu z Panem Dawidem Piwowar tel. 74 865 46 98, email: [email protected] w godz. od 7.30 do 11.30. Będą też organizowane spotkania, podczas których mieszkańcy mogą liczyć na pomoc w wypełnianiu zgłoszeń. źródło: FB Michał Piszko

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy