Reklama

Parkujesz – płacisz

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Parkujesz – płacisz - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na parkingach należących do miasta za godzinny postój trzeba zapłacić 3 zł. Miejski Zakład Komunalny w Polanicy-Zdroju wprowadza abonamenty.

- Można już składać wnioski o wydanie abonamentów parkingowych. Odbywa się to w Miejskim Zakładzie Komunalnym przy ul. Spacerowej 2 w Polanicy-Zdroju – informuje Mateusz Jellin, burmistrz uzdrowiska. - Informacje można uzyskać pod nr tel. 74 865 17 70. Abonament dla mieszkańców Polanicy-Zdroju wynosi 60 zł rocznie (w tym roku do 31 grudnia - 40 zł) i obejmuje parkingi otwarte – dodaje samorządowiec. Więcej zapłacą ludzie dojeżdżający do uzdrowiska do pracy, a najbardziej po kieszeni dostaną turyści i kuracjusze, choć oczywiście wszystkie opłaty abonamentowe są dużo tańsze niż bilety parkingowe. Parkingi miejskie zarządzane przez MZK > Zamknięte (ze szlabanami): 1. ul. Dąbrowskiego (obok magistratu); 2. ul. Kłodzka (obok Intermarche) > Otwarte: 1. ul. Jana Pawła II (przed szpitalem); 2. ul. Harcerska; 3. ul. Spacerowa; 4. ul. Lipowa > Uruchamiane: 1. ul. Bystrzycka; 2. ul. Tranzytowa: 3. u. Chrobrego Cennik opłat parkingowych BILETY – 3 zł za godzinę Przy ul. Dąbrowskiego kierowca jest zwolniony z opłaty do 20 min. na czas załatwienia spraw w Urzędzie Miasta; przy ul. Kłodzkiej zwolniony z opłaty do 60 min. na czas zakupów w Intermarché OPŁATY ABONAMENTOWE > Parkingi otwarte (bez szlabanów): 1. Mieszkańcy Polanicy-Zdroju - 60,00 zł/ rok; 2. Dojeżdżających do pracy w Polanicy-Zdroju - ryczałt miesięczny 60,00 zł, ryczałt roczny 600,00 zł > Parkingi zamknięte (ze szlabanami): dojeżdżających do pracy w Polanicy-Zdroju - ryczałt miesięczny 70,00 zł, ryczałt roczny 700,00 zł; pozostali kierowcy - postój do 7 dni 100,00 zł, postój do 14 dni 130,00 zł, postój do 28 dni 150,00 zł

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy