Reklama

Odprawa roczna policji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości <p>Przedmiotem odprawy było omówienie rezultatów osiągniętych w minionym roku</p>

Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku odbyła się odprawa roczna policji garnizonu kłodzkiego z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasza Trawińskiego, przedstawicieli prokuratury, a także starostwa powiatowego. 

Na uroczystą odprawę przybył Komendant Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński. Na zaproszenie kierownictwa w odprawie uczestniczył Etatowy Członek Zarządu Powiatu Kłodzkiego Piotr Marchewka, Prokurator Rejonowy w z Bystrzycy Kłodzkiej oraz z Kłodzka. W odprawie uczestniczyła średnia kadra kierownicza Komendy Powiatowej policji Kłodzku jak i pracownicy cywilni naszej jednostki. 

Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku p.o. podinsp. Jacek Wysocki dokonał oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w 2017 roku oraz efektów jakie osiągnęli funkcjonariusze Policji powiatu kłodzkiego. 

Podczas odprawy podsumowano pracę całej jednostki. Z przeprowadzonej analizy wynika, że na terenie powiatu kłodzkiego wykrywalność przestępstw wynosi 72,7 % . 

Policjanci w ramach prowadzonych postępowań przygotowawczych zabezpieczyli mienie o wartości 3.571.248 zł. Funkcjonariusze w 2017 roku przeprowadzili na terenie powiatu kłodzkiego 24.843 interwencji.  Na drogach powiatu kłodzkiego zaistniało 113 wypadków drogowych, a w 2016 r. było 147. W ubiegłym roku w wypadkach zginęło 13 osób, a w 2016 r. zginęły 23 osoby.

Podczas wystąpienia Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku mł.insp. Andrzej Czerniatowicz podziękował policjantom za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku p.o. Jacek Wysocki, słowa podziękowania skierował na ręce przedstawicieli samorządu za pomoc i wsparcie jednostek policji powiatu kłodzkiego oraz podziękował za dotychczasową owocną współpracę prokuraturami i sądem. 

Po wystąpieniu Kierownictwa Policji powiatu kłodzkiego głos zabrali zaproszeni goście, którzy w swoich wystąpieniach podziękowali za dobrą współpracę z policją powiatu kłodzkiego. 

Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Tomasz Trawiński w swoim wystąpieniu podkreślił dobrą pracę policji powiatu kłodzkiego. Złożył serdeczne podziękowania policjantom za uzyskane efekty w 2017 r.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy