Reklama

Oddaj krew

Opublikowano: czw, 31 sty 2013 08:08
Autor:

Oddaj krew - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez prawie cały miesiąc będzie to możliwe w Kłodzku.


Oddaj krew w Kłodzku
Zostań honorowym dawcą

Praktycznie przez cały luty będzie można oddać krew na terenie SP ZOZ w Kłodzku (ul. Szpitalna 1) - wynika z danych publikowanych przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

W Kłodzku będzie można to uczynić w każdy dzień oprócz sobót i niedziel, a także z wyłączeniem 6,13,20 dnia miesiąca. Ekipa wyjazdowa RCKiK będzie przyjmować od godz. 7.30 do 11.30.

Co ciekawe, RCKiK w lutym przyjedzie także do innych miejscowości powiatu kłodzkiego. Szóstego lutego zawita do Centrum Kultury w Stroniu Śląskim (ul. Kościuszki 55 od godz. 10 do 13.30) oraz Szczytnej (13.02, od godz. 10.00 do 14.30 w Centrum Kultury - ul. Sienkiewicza 16).

20 lutego krwiobus przyjedzie natomiast do Kudowy-Zdroju. Od godz. 10 do 14 pracownicy RCKiK przyjmować będą w Klubie HDK (ul. Zdrojowa 27).

Honorowi dawcy

Honorowi dawcy to osoby, które chociaż raz oddały krew. Przysługuje im legitymacja honorowego dawcy, zwolnienie z pracy lub szkoły na dzień oddania krwi a także ekwiwalent w postaci np. kilku czekolad.

Co ciekawe honorowi dawcy krwi mają szczególne przywileje. Wiele samorządów przyznaje im prawa do bezpłatnych przejazdów komunikacją publiczną. Na zniżki można liczyć także w schroniskach i hotelach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy