Reklama

Oświadczenie Michała Piszko - radnego Kłodzka

Opublikowano: pon, 1 lip 2013 17:43
Autor:

Oświadczenie Michała Piszko - radnego Kłodzka - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Oświadczenie radnego, który ma zostać odwołany.


Rada miejska podjęła uchwałę w sprawie odwołania Michała Piszko - radnego Platformy Obywatelskiej. Rajca wydał oświadczenie w tej sprawie.Kłodzko, 1 lipca 2013 r.

OŚWIADCZENIE

Dotyczy: Uchwały Rady Miejskiej w Kłodzku z dnia 27 czerwca 2013 roku w sprawie o wygaśnięcie mandatu radnego Rady Miejskiej w Kłodzku

Szanowni Państwo!

Mieszkańcy Kłodzka!

Od października 2010 roku - dzięki Waszemu poparciu - sprawuję mandat radnego Rady Miejskiej w Kłodzku. Swoją funkcję oraz wynikające z niej obowiązki staram się sprawować rzetelnie i odpowiedzialnie, zajmując się - jako radny opozycyjny, sprawami, które są dla Kłodzczan, a zwłaszcza dla mieszkańców mojego okręgu wyborczego, ważne i trudne. Od początku swojej kadencji interweniowałem w wielu sprawach dotyczących mieszkańców i  Miasta Kłodzka. W ostatnim czasie poruszałem m.in. kwestię poprawności remontu ulicy Walecznych, stanu podwórka przy ulicy Lutyckiej, próby sprzedaży nieruchomości uzyskanej w drodze darowizny na cele oświatowe czy też ogromnych wydatków na paliwo do służbowego Volvo użytkowanego przez burmistrza Szpytmę i urzędników Urzędu Miasta w Kłodzku.

W ostatni czwartek - 27 czerwca 2013 roku, w czasie Sesji Rady Miejskiej, radni wspierający burmistrza Szpytmę zagłosowali za podjęciem uchwały, wskutek której mam zostać pozbawiony mandatu radnego. W mojej opinii uchwała ta została podjęta w sposób niezgodny z prawem, na podstawie błędnych przesłanek, w związku z czym podejmę wszelkie przewidziane prawem kroki, aby doprowadzić do jej uchylenia. Jestem bowiem przekonany, że powodem jej podjęcia nie była dbałość o literę prawa, ale moja dotychczasowa aktywność i działalność w imieniu mieszkańców Kłodzka.

Mandat radnego - tak jak dotychczas - chcę bowiem sprawować do końca kadencji, zgodnie ze ślubowaniem złożonym na jej początku: "godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców". Po to zostałem przez Was wybrany.

Z wyrazami szacunku.

Michał Piszko

Radny Rady Miejskiej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy