Reklama

Niechciany rekomendowany

Opublikowano: czw, 13 sie 2020 13:00
Autor: | Zdjęcie: foto: internet

Niechciany rekomendowany - Zdjęcie główne

foto foto: internet

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 30 lipca Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o przebiegu przyszłej drogi ekspresowej z Wrocławia do Kłodzka. Zaskoczenia nie było.

Na odcinku Kłodzko - Bardo wybrano wariant A2, który rekomendowała Komisja Oceny Przedsięwzięć Inwestycyjnych (KOPI). To wariant (przebiega przez Podzamek, Jaszkówkę, Wojciechowice i Boguszyn) wzbudzający protesty mieszkańców i władz gminy wiejskiej Kłodzko. Dlaczego? Bo dużo bardziej ingeruje w życie ludzi, niż wariant A4. Teraz GDDKiA złoży wnioski do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (RDOŚ) o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla wszystkich trzech odcinków realizacyjnych drogi ekspresowej S8. Nastąpi to do końca 2020 r. – W toku procedury wydawania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach RDOŚ przeprowadzi konsultacje społeczne. Na podstawie tych konsultacji oraz zgromadzonych materiałów i przeprowadzonych analiz RDOŚ, w decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, wskaże wariant drogi przeznaczony ostatecznie do realizacji – informuje GDDKiA.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy