Reklama

Nie bądź obojętny

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Nie bądź obojętny - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa akcja „Zima 2018/19”, w ramach której mundurowi udzielają osobom bezdomnym informacji o schroniskach, noclegowniach i jadłodajniach.

Prowadzona jest ona we współpracy z placówkami pomocowymi, dlatego też policjanci udzielają również pomocy w dotarciu do placówek pomagającym bezdomnym oraz innym osobom wymagającym opieki. Na terenie Powiatu Kłodzkiego funkcjonuje: „Jadłodajnia” Kłodzko, ul. Łukasińskiego 57, „Jadłodajnia” Nowa Ruda, ul. Fredry 6, „Jadłodajnia” (Bar KAKTUS) Bystrzyca Kłodzka, ul. Okrzei 2, Noclegownia dla Mężczyzn Kłodzko ul. Łukasińskiego 57, tel. 74 8659325 Aby zapobiec nieszczęściu mundurowi kontrolują dworce, przystanki, ciągi kanalizacyjne, węzły ciepłownicze, opuszczone budynki, ogródki działkowe, pod kątem przebywania tam osób samotnych i bezdomnych, proponując im noclegi oraz posiłki w ośrodkach pomocy społecznej lub innych placówkach pomocowych. Policjanci apelują o informowanie o każdej osobie, która mogłaby być narażona na wyziębienie. Nie bądźmy obojętni dla tych osób, być może nasza pomoc przyczyni się do tego, że uratujemy komuś życie. Informacje można przekazywać na telefon alarmowy -112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy