Reklama

Nasi przedsiębiorcy potrzebują Twojej pomocy!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zaproponuj zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości

Nasi przedsiębiorcy potrzebują Twojej pomocy! - Zdjęcie główne

Pomóż lokalnym przedsiębiorcom przetrwać kryzys | foto Zaproponuj zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości ”Nie pozwolę Ci się zamknąć” czyli jak możesz pomóc mikroprzedsiębiorcom?

Akcja Krajowej Izby Gospodarczej opiera się na systemie zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości. Wychodzi naprzeciw najbardziej narażonej grupie – mikroprzedsiębiorców. Poniżej znajduje się Regulamin akcji i graficzne pliki do pobrania – do wykrzystania przez przedsiębiorców, którzy chcą wziąć udział w akcji. Jak wziąć udział? Udział w akcji jest bardzo prosty. Poniżej znajdziesz instrukcje, co trzeba zrobić: Jesteś klientem? 1. Zgłoś się do lokalnego przedsiębiorcy, z usług którego korzystasz. To może być Twoja ulubiona restauracja, cukiernia, fryzjer, kosmetyczka, siłownia, skład budowlany w Twoim mieście. 2. Zaproponuj zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości. Twoje wsparcie pozwoli małym przedsiębiorcom na przetrwanie kryzysu – zapłacenie czynszu, zapłacenie ZUS, zapłacenie części pensji pracownika. 3. Pobierz paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania usługi lub produktu! Jesteś przedsiębiorcą? 1. Zachęcaj stałych klientów do udziału w akcji. 2. Pobierz plakat i powieś go w swojej firmie w widocznym miejscu. 3. Wydaj paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania przez Klienta usługi lub produktu! Poniżej znajduje się regulamin wraz z instrukcją, jak wprowadzić zaliczkę na kasę fiskalną lub wystawić fakturę zaliczkową.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy