Reklama

Narkotyki za kratami

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Narkotyki za kratami - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czy do Zakładu Karnego w Kłodzku trafiają narkotyki? Jedno jest pewne: strażnicy więzienni udaremnili niedawno próbę przeszmuglowania za kraty znacznej ilości dragów.

O narkotykach, które próbowano przemycić do więzienia w materiałach z jednej z fabryk, powiadomił nas Czytelnik. - Z tej fabryki do więzienia trafiały materiały, które więźniowie obrabiali w warsztacie. I tam - w tych materiałach - ukryta była duża ilość dragów. Wiem, że po tym zdarzeniu osadzeni już nie wyjeżdżają do pracy do tej firmy – opowiada nasz informator. - W sprawie narkotyków w zakładzie karnym prowadzi my postępowanie – potwierdza Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowa kłodzkiej policji. - O szczegóły tej sprawy proszę pytać jednak w zakładzie karnym – ucina oficer prasowa. Rzecznik potwierdza - Służba więzienna podejmuje szereg działań profilaktyczno-ochronnych, których zadaniem jest eliminowanie wszystkich prób przemytu środków lub substancji niebezpiecznych do więzienia. Ostatnia próba przemytu przedmiotów i substancji niedozwolonych na teren ZK w Kłodzku miała miejsce pod koniec maja – informuje kpt. Radosław Majewski, zastępca kierownika działu penitencjarnego. - Próbowano przemycić m.in. telefony komórkowe oraz susz roślinny. Funkcjonariusze służby więziennej udaremnili próbę przemytu, zabezpieczyli zakwestionowane przedmioty, a całą sprawę przekazali funkcjonariuszom policji. W tym roku była to druga próba przemytu na teren ZK w Kłodzku przedmiotów i substancji niedozwolonych – dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy