Zbigniew Piotrowicz od wielu lat zajmuje się organizacją fabularnych gier terenowych zwanych powszechnie LARP (z ang. Live Action Role Play) ,znany jest także jako organizator gry Teomachia w gminie Lądek Zdrój. Od dawna chciał stworzyć coś wielkiego. Zorganizował więc ośmioosobowy zespół (Grupa Proteus), znalazł odpowiednie miejsce, oraz pozyskał współpracę z wydawnictwem Insignis odpowiedzialnym za serię Metro w Polsce.
Wczoraj o godzinie 19:00 ruszyła kampania crowdfundingową na portalu wspieram.to w celu stworzenia imprezy, która może okazać się najbardziej niezwykłym doświadczeniem w historii polskiej sceny gier terenowych. Dzięki popularność prawdziwie profesjonalnych fabularnych gier terenowych tego typu w Polsce marki jaką jest Metro 2033, projekt ten ma szanse zapisać się chwalebnie na kartach regionalnej historii.To świat stworzony przez wielokrotnie nagradzanego rosyjskiego pisarza Dimitrija Głuchowskiego, który opowiada o życiu w moskiewskim metrze, stało się domem dla ocaleńców z nuklearnej zagłady.
Organizator zaprasza do zapoznania się z projektem - linki dostępne poniżej.
Największa gra terenowa LARP 2033
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:
reklama
Przeczytaj również:
WiadomościJuż 9-10 stycznia 2016 roku weź udział w największej grze terenowej w podziemiach kopalni Złota w Złotym Stoku.
reklama
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.