Reklama

Mundurowe etaty do wzięcia

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Mundurowe etaty do wzięcia - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa rekrutacja do służby w policji. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej oraz pod numerem telefonu 74 647 32 35, a także osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Kłodzku.

Policjantem może zostać: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej. Osoby zainteresowane podjęciem służby w policji powinny osobiście złożyć dokumenty w siedzibie komendy powiatowej (pl. Chopina). TERMINY PRZYJĘĆ DO SŁUŻBY W POLICJI 7 marca 2019 r. 21 maja 2019 r. 16 lipca 2019 r. 12 września 2019 r. 7 listopada 2019 r. 30 grudnia 2019 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy