Reklama

Mroczne oblicze kraju Pana Boga

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Mroczne oblicze kraju Pana Boga - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest kontynuacja książki „Glatz”. Tomasz Daszyński kolejny mroczny kryminał retro zatytułował „Glatz. Kraj Pana Boga”. Książkę można kupić w kłodzkiej twierdzy

- Pisarz, dziennikarz, regionalista i przyjaciel kłodzkiej biblioteki przedstawia fragment nowego kryminału retro „Glatz. Kraj Pana Boga”, który ukazał się 3 czerwca – zachęcają kłodzcy bibliotekarze. Autora można posłuchać na Facebooku kłodzkiej biblioteki. O czym jest najnowsza książka Duszyńskiego? Znowu spotykamy się z Franzem Koschellą, tym razem jako szefem wydziału kryminalnego kłodzkiej policji oraz wojskowym śledczym Wilhelmem Kleinem. Muszą oni rozwiązać zagadkę zaginięcia i śmierci Sabine Hunfeld, córki znanego importera cygar. Ciało kobiety znaleziono w Zieleńcu. Akcja tego mrocznego kryminału rozgrywa się po I wojnie światowej w Kłodzku. - Wydaje się, że po serii brutalnych morderstw, do których doszło wiosną 1920 roku, życie wróciło na stare tory i nic już nie zdoła zmącić spokoju mieszkańców Kłodzka i okolic. Niestety nie jest im dane cieszyć się nim długo – wraz z odkryciem zbrodni sprzed lat powracają strach i chaos. Górę biorą ludzkie słabości i namiętności. Hrabstwo kłodzkie, nazywane krajem Pana Boga, ukazuje swoje drugie, dalekie od boskiego oblicze – tak opisuje książkę wydawnictwo SQN. - Nie będziesz mógł przestać czytać, dopóki zagadka nie zostanie rozwiązana - zachęca. Tomasz Duszyński To dziennikarz (pracował w RMF FM i Radiu Aplauz) ale także pisarz, a w wolnych chwilach maratończyk. Debiutował zbiorem opowiadań „Produkt uboczny” (2007). Jego opowiadania ukazały się w antologiach: „Jeszcze nie zginęła”, „Epidemie i zarazy”, „Trupojad. Nie ma ocalenia” oraz w magazynie „Science Fiction Fantasy i Horror”. W Wydawnictwie SQN ukazała się jego powieść Impuls (2017).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy