Reklama

Można zdawać

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Można zdawać - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego na Dolnym Śląsku przywróciły od 4 maja egzaminy praktyczne i teoretyczne na prawo jazdy. Niestety z wyłączeniem kategorii B.

Dolnośląskie WORD-y jako jedne z pierwszych w Polsce wystąpiły z propozycją wznowienia egzaminowania kandydatów na kierowców począwszy od 4 maja. Zarząd Województwa Dolnośląskiego wyraził na to zgodę, ale ze względu na obecną sytuację będą przeprowadzane egzaminy teoretyczne dla wszystkich kandydatów oraz praktyczne dla kategorii: A, C, C+E oraz D. Testy na kategorię B zostaną wznowione w późniejszym terminie. – Egzaminy z kategorii B stanowią zdecydowaną większość wszystkich testów na prawo jazdy. Obecnie ich organizacja jest praktycznie niemożliwa, biorąc pod uwagę obowiązujące obostrzenia, dlatego zostaną przywrócone w późniejszym terminie. Decyzję w tej sprawie podejmą dyrektorzy WORD-ów – informuje Tymoteusz Myrda, członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego. Do czasu unormowania się sytuacji w kraju liczba egzaminów w ciągu dnia będzie mniejsza. Ośrodki będą za to pracować na dwie zmiany. Testy prowadzone będą przy zachowaniu bezpiecznych odległości między kursantem, a egzaminatorem, liczba osób przebywających na danej powierzchni będzie ograniczona. Używane będą także środki zabezpieczające i dezynfekujące pojazdy oraz pomieszczenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy