Minimalna porażka Krokusa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WiadomościDrużyna Krokusa Bystrzyca Kłodzka uległa w 17 kolejce II ligi piłkarzy ręcznych zespołowi Sparty Oborniki Wielkopolskie 24-23.

Mecz miał bardzo wyrównany przebieg. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym zwycięstwem zespołu z Obornik 13-12. W drugiej połowie Sparta wypracowała bezpieczną przewagę i kontrolowała grę, ale ambitna postawa zespołu Krokusa doprowadziła do dramatycznej końcówki.

Bystrzyczanie na 40 sekund przed końcem spotkania, zniwelowali straty do jednej bramki, jednak nie udało im się doprowadzić chociaż do remisu.

Sparta Oborniki Wielkopolskie 24-23 (13-12) Krokus Bystrzyca Kłodzka