Reklama

Mieszkańcy Kłodzka mogą składać wnioski o dofinansowanie na wymianę kopciucha

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Mieszkańcy Kłodzka mogą składać wnioski o dofinansowanie na wymianę kopciucha - Zdjęcie główne

Program jest skierowany do właścicieli lokali w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, którzy będą mogli się starać o uzyskanie dofinansowania w swoich gminach. | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany tzw. kopciuchów i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych.

Przez budynek wielorodzinny należy rozumieć budynek mieszkalny, w którym wydzielono więcej niż dwa lokale, w tym przynajmniej dwa samodzielne lokale mieszkalne.

Program jest skierowany do właścicieli lokali w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, którzy będą mogli się starać o uzyskanie dofinansowania w swoich gminach. Dlatego też zgodnie z założeniami programu, to Kłodzko będzie zbierało wnioski od mieszkańców Kłodzka, którzy będą chcieli skorzystać z programu, co pozwoli urzędnikom na określenie liczby beneficjentów oraz rodzaju oczekiwanego wsparcia. To będzie podstawą do wystąpienia o takie dofinansowanie. 

Wszyscy zainteresowani mieszkańcy muszą złożyć do 31 sierpnia do Urzędu Miasta w Kłodzku przy pl. B. Chrobrego 1 (Biuro Obsługi Ludności) specjalnie przygotowany wniosek. Może zostać dostarczony osobiście, pocztą lub drogą elektroniczną na adresu Urząd Miasta w Kłodzku pl. B.Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko; e-mailowy: umklod@um.klodzko.pl. 

 

*Kliknij TUTAJ i pobierz wniosek, który musisz złożyć w urzędzie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy