Reklama

Mały strażak dla trzech jednostek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: foto: pixabay.com

Mały strażak dla trzech jednostek - Zdjęcie główne

foto foto: pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powody do zadowolenia mają druhowie z trzech jednostek działających w gminie Kłodzko. OSP Krosnowice, Ołdrzychowice i Piszkowice otrzymają pieniądze na zakup nowego sprzętu niezbędnego w akcjach ratunkowych.

Mały strażak to program wsparcia finansowego zadań związanych z zapobieganiem i likwidacją zagrożeń. Dotacje przyznawane są jednostkom ochrony przeciwpożarowej i ratownictwa z puli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W tym roku z gminy Kłodzko skorzystały z niego trzy Ochotnicze Straże Pożarne. Dotacje odebrali: Tadeusz Olejnik prezes OSP Ołdrzychowice oraz Jakub Mereszczewski i Marcin Jurkiw z OSP Krosnowice. Ile i na co nasze jednostki dostały pieniędzy? OSP Ołdrzychowice za 19,1 tys. zł kupi: wytwornicę pianową ze zbiornikiem, hydronetkę wodną 17,5 litra, prądownicę piany ciężkiej PP-200, zasysacz liniowy, kamerę termowizyjną Seek Revolution, zestaw poduszek wysokociśnieniowych Vetter i detektor wielogazowy. OSP Krosnowice otrzymane dofinansowanie (17,9 tys. zł) przeznaczy na zakup kamery termowizyjnej, a OSP Piszkowice za 17,4 tys. zł kupi dwie motopompy oraz piłę do cięcia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy