Reklama

Letni obóz piłkarski WKS Śląsk

Opublikowano: pon, 10 sie 2015 14:04
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach 25 lipca - 1 sierpnia grupa zawodników i zawodniczek Filii WKS Śląsk Wrocław udała się na letni obóz piłkarski, jak przed rokiem, do Obornik Śląskich

37 osobowa ekipa zakwaterowała się w hotelu „Olimp” na obiektach OSiR w Obornikach Śląskich. Głównym tematem zajęć treningowych była motoryka. Dużo czasu na treningach poświęcaliśmy koordynacji ruchowej oraz skoczności i sprawności ogólnej – powiedział Mariusz Jastrzębski trener koordynator ds. Filii WKS Śląsk - Ciężką pracę na boiskach piłkarskich podczas zajęć treningowych, które odbywały się 2 razy dziennie przeplataliśmy z kąpielą na największym odkrytym basenie na Dolnym Śląsku oraz spacerami. W 5 dniu obozu (środa) mieliśmy przerwę w treningach, którą wykorzystaliśmy na wyjazd i regenerację sił w AquaParku w Trzebnicy. Wieczorami rozgrywane były mecze w zorganizowanej przez trenerów Lidze Obozowej. Liga dzieliła się na grupę młodszą i grupę starszą. W obydwóch kategoriach wiekowych były po 4 zespoły. Mecze traktowane były jako zabawa, aczkolwiek nie zabrakło sportowej rywalizacji i emocji. Zawodnicy wspólnie z trenerami wolne chwile, których nie było zbyt wiele spędzali we wspólnym gronie grając w gry planszowe i karciane. Podczas trwania obozu prowadzony był również konkurs na najczystszy pokój. Skład komisji tworzyli trenerzy oraz zawodniczki Aleksandra Hytkowska i Julia Teplicka. Każdy pokój był codziennie kontrolowany, a wejść do niego komisja mogła w każdej chwili obozowego dnia. Z porządkiem bywało różnie i do samego końca trwała ostra rywalizacja, a nagrody czekały dla 2 najczystszych pokojów. Ostatecznie konkurs wygrał pokój nr 18, w którym mieszkały 2 dziewczyny naszej Filii - Kinga Łukaszczuk i Laura Szubrycht. Drugie miejsce gwarantujące nagrody zajął pokój nr 17, w którym mieszkali Szymon Jamka i Ksawery Gawroński. Nagrodami były poduszki Śląska Wrocław oraz kubki OsiR Oborniki Śląskie. Wróciliśmy z obozu troszkę zmęczeni, ale zadowoleni z wykonanej pracy i przeżycia niezapomnianych chwil oraz nawiązania nowych znajomości … :) Chciałem bardzo serdecznie podziękować Panu Wójtowi Gminy Kłodzko Stanisławowi Longawie oraz Pani Wójt Gminy Nowa Ruda Adriannie Mierzejewskiej za wsparcie organizacji obozu oraz transport naszej grupy – dodał trener Mariusz Jastrzębski - Kolejny obóz piłkarski na który wyjedziemy już podczas ferii zimowych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy