Reklama

Lądek-Zdrój. Przemysław Płaskoń nowym komendantem policji

Opublikowano: pt, 1 kwi 2022 13:36
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku, Rafał Siczek, powołał Przemysława Płaskoń na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju. Nominacje otrzymał również Marcin Goca, który został Zastępcą Komendanta lądeckiego komisariatu.

Lądek-Zdrój. Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku, podinspektor Rafał Siczek w obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku – nadkomisarza Tomasza Ociepy, wręczył rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju podkomisarzowi Przemysławowi Płaskoń

Komendant Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju Przemysław Płaskoń służbę w Policji rozpoczął 20 listopada 2000 r. W trakcie pełnienia służby realizował zadania na stanowiskach podstawowych w wydziałach prewencji, kryminalnego, a następnie dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Od 15 czerwca 2021 roku miał powierzone obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Polanicy-Zdroju
- informuje Oficer Prasowy kłodzkiej policji, Wioletta Martuszewska.

W kłodzkiej komendzie I Zastępca Komendanta Powiatowego, nadkomisarz Tomasz Ociepa, wręczył rozkaz o powołaniu na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju, dotychczasowemu kierownikowi Ogniwa Kryminalnego w Komisariacie Policji w Lądku-Zdroju, aspirantowi sztabowemu Marcinowi Goc.

Aspirant sztabowy Marcin Goc służbę w Policji rozpoczął 19 listopada 2007 r. w Komisariacie Policji w Lądku-Zdroju w pionie prewencji. Następnie od 2009 r. pełnił służbę w pionie kryminalnym. Od 1 marca 2020 roku pełnił służbę na stanowisku kierownika Ogniwa Kryminalnego w Komisariacie Policji w Lądku-Zdroju.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy