Reklama

Lądek-Zdrój. Projekt badawczy Uniwersytetu Wrocławskiego - weź udział

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia / Jacek Halicki

Lądek-Zdrój. Projekt badawczy Uniwersytetu Wrocławskiego - weź udział - Zdjęcie główne

Wypełniając ankietę pomagasz poszerzyć wiedzę na temat postrzegania zmian w krajobrazie, pośrednich i bezpośrednich przyczyn ich powstawania, a także tego, jak te zmiany wpływają na korzystanie z krajobrazu na terenie gminy, w której mieszkasz. | foto Wikipedia / Jacek Halicki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu realizuje na terenie miasta i gminy Lądek-Zdrój projekt badawczy “Identyfikacja i ocena sił napędowych zmian krajobrazów i usług krajobrazowych w kontekście planowania przestrzennego gminy“. Mieszkańcy proszeni są o udział w badaniach.

Lądek-Zdrój. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - Instytut Gospodarki Przestrzennej - realizuje projekt badawczy Identyfikacja i ocena sił napędowych zmian krajobrazów i usług krajobrazowych w kontekście planowania przestrzennego gminy. Jednym z celów projektu jest jest przeprowadzenie badań ankietowych wśród mieszkańców dotyczących obserwowanych zmian w krajobrazie w ostatnich 15 latach, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych.

Miasto i gmina Lądek-Zdrój została w ramach projektu wytypowana jako jeden z 6 obszarów badawczych ze względu na specyfikę i wartość krajobrazu w granicach miasta i gminy - czytamy w komunikacie.

Ankiety są anonimowe, a ich dane będą wykorzystane tylko w celach naukowych. Kliknij TUTAJ i wypełnij.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy