Reklama

Lądek-Zdrój: Nie żyje nadleśniczy Jan Chilarski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu

Lądek-Zdrój: Nie żyje nadleśniczy Jan Chilarski  - Zdjęcie główne

Lądek-Zdrój. W wieku 46 lat odszedł nadleśniczy Jan Chilarski | foto Fot. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych we Wrocławiu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lądek-Zdrój: Jan Chilarski odszedł nagle w wieku 46 lat. Wspomnienie nadleśniczego oddanego dla regionu.

Lądek-Zdrój. Strona internetowa Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu przybrała żałobne barwy. Nie żyje Jan Chilarski, nadleśniczy nadleśnictwa w Lądku-Zdroju. 

 

Oddanie dla regionu

Jan Chilarski urodzony w 1975 roku całe swoje życie zawodowe poświęcił lasom państwowym, którymi opiekował się z ramienia nadleśnictwa w Lądku-Zdroju. Po ukończeniu Technikum Leśnego w Tułowicach, dostał się na staż do Nadleśnictwa Lądek-Zdrój. Już w trakcie pracy skończył studia leśne na Uniwersytecie w Krakowie, gdzie uzyskał swój wymarzony tytuł magistra inżyniera leśnictwa. Cały czas uzupełniał i poszerzał wiedzę, m.in. na studiach podyplomowych. Nadleśniczym został czwartego kwietnia 2019 roku. Niestety nie było mu dane długo cieszyć się ze sprawowanej funkcji. Jan Chilarski Odszedł 22 marca 2021 roku. - Dla pracowników Nadleśnictwa Lądek Zdrój, jak i dla wielu ludzi, którzy go znali, był po prostu Jasiem. Zawsze uśmiechnięty, z energią do życia i do podejmowania nowych wyzwań. Nie było dla niego rzeczy niemożliwych. Podziwialiśmy w nim upór, odwagę i pogodę ducha.  Nie tylko był naszym szefem, był kolegą do którego zawsze można było się zwrócić z problemem. Mobilizował załogę do wspólnych akcji społecznych, sportowych wyzwań i integrował nas wszystkich. Dziękujemy - żegnają Jana Chilarskiego współpracownicy z Lasów Państwowych. 

 

Lądek-Zdrój: Nie żyje nadleśniczy Jan Chilarski

 

Pogrzeb

Msza żałobna oraz ceremonia pogrzebowa Jana Chilarskiego odbędzie się w piątek, 26 marca o godz. 13:00 na cmentarzu parafialnym w Lądku Zdroju.

Natalia Kołodziej, inf. RDLP we Wrocławiu 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy